УКРАЇНА

МИКУЛИЧИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЯРЕМЧАНСЬКОЇ МІСЬКРАДИ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                       ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ                                                                                                   

РІШЕННЯ  

 

Від  24 листопада 2016 року.    № 58

Про надання одноразової                       

грошової допомоги.

Розглянувши заяви громадян про надання одноразової грошової допомоги, керуючись  Законом України „ Про місцеве самоврядування в Україні”,

виконавчий комітет сільської ради вирішив:

 1. Провести виплату одноразової грошової допомоги Сітонасіцькій Марії Ярославівні, жительці с. Микуличин, вул. Лесі Українки в сумі 500 гривень на лікування дочки.
 2. Провести виплату одноразової грошової допомоги Вербіцькій Надії Дмитрівні, жительці с. Микуличин, уч. Країщі в сумі 500 гривень на лікування як інваліду дитинства.
 3. Провести виплату одноразової грошової допомоги Щерб`юк Уляні Василівні, жительці с. Микуличин уч.Горби, в сумі 800 гривень на лікування.
 4. Провести виплату одноразової грошової допомоги Соловчук Василині Миколаївні жительці села Микуличин вул.Лесі Українки, в сумі 500 гривень на лікування.
 5. Провести виплату одноразової грошової допомоги Гундяк Роману Івановичу, жителю с. Микуличин, уч.Хижки в сумі 700 гривень в зв`язку з важким матеріальним становищем.
 6. Провести виплату одноразової грошової допомоги Соломчуку Івану Івановичу, жителю с. Микуличин, вул.Лесі Українки в сумі 700 гривень в зв`язку з важким матеріальним становищем.
 7. Провести виплату одноразової грошової допомоги Петращуку Дмитру Петровичу, жителю с. Микуличин, уч.Країщі в сумі 700 гривень в зв`язку з важким матеріальним становищем.
 8. Провести виплату одноразової грошової допомоги Іванишину Олександру Васильовичу, жителю с. Микуличин, уч.Фальчі в сумі 900 гривень в зв`язку з важким матеріальним становищем.
 9. Провести виплату одноразової грошової допомоги Філяк Галині Богданівні, жительці с. Микуличин, уч.Країщі в сумі 500 гривень на лікування.
 10. 10.Провести виплату одноразової грошової допомоги Вередюку Василю Михайловичу, жителю с. Микуличин, уч.Растовий в сумі 800 гривень на лікування.
 11. Провести виплату одноразової грошової допомоги Лейбюку Миколі Дмитровичу, жителю с. Микуличин, уч.Підліснів в сумі 500 гривень на лікування.
 12. Провести виплату одноразової грошової допомоги Григорчук Оксані Миколаївні, жительці с. Микуличин, в сумі 500 гривень на лікування.
 13. Провести виплату одноразової грошової допомоги Вередюк Василині Дмитрівні, жительці с. Микуличин, в сумі 500 гривень на лікування.
 14. Заяви Марко Людмили Євгенівни, Іваніцької Софії Юріївни, Вількович Євдокії Ярославівни, Тефледжука Юрія Ярославовича відкласти до наступного засідання викокнкому.
 15. Контроль за виконанням даного рішення покласти на гол. бухгалтера Гундяк Олександру Василівну.

                       Сільський голова                                 Василь Скірчук

No Authors Enabled

Tick the "Show On About Us Page Template" checkbox on each author profile you wish to showcase here.