Відбувся християнський табір у селі Микуличин

новини 4Зблагословення єпископа Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василія (Івасюка) 4-10 липня відбувся християнський табір у селі Микуличин (Полумистий). Учасники виявили свої креативні здібності та старання бути з Богом.

Надзвичайно цікавою та різноманітною була програма перебування у таборі: співали релігійні та патріотичні пісні, розучували молитви, розповідали притчі та біблійні історії, ділилися думками з приводу розуміння святого письма. Незабутнім спомином стало відвідування Гошівського монастиря, який за останні роки став центром паломництва цілої Галичини, де молодь ознайомилася з історією храму, його сьогоденням, приклалися до чудотворної ікони Матері Божої.

Після зазначених подій відслужили Божественну Літургію, яка відбувалася у храмі Різдва Івана Хрестителя м. Яремча. Далі присутні побували на Ведмежі Горі та водоспаді Пробій. Дні проведені в таборі спливли дуже швидко, і всі з хорошим настроєм повернулися до своїх домівок, пообіцявши передати цей досвід своїм друзям.

Щиру подяку висловлюємо бр. Августину-Івану ЧСВВ, о.д. Тарасу Пеленьо за створені умови для духовного зростання й наближення до Бога.